Kadıköy Demirdöküm Servisi

Rasimpaşa Demirdöküm Servisi

Rasimpaşa Demirdöküm Servisi

Rasimpaşa Demirdöküm Servisi

Rasimpaşa Kadıköy Demirdöküm servisi. 24 saat üzerinden çalışmaktayız. Tüm elektronik eşyalar dikkatli kullanım gerektirmektedir. Açılıp kapanmaları yanı sıra kullanım şekilleri düzgün yapılmadığında ne yazık ki kısa süreler içerisinde sorun çıkarmaya başlamaktadırlar. Doğalgazın hayatımıza dâhil olması ile birlikte kullanmaya başladığımız kombilerimizde özel kullanım gerektiren eşyalarımızdandır. Kombi konusunda her türlü yardımı sunan uzman Rasimpaşa Demirdöküm servisi hizmetlerine öncelikli olarak doğru kombi model ve markasına karar vermenizde yardımcı olarak başlamaktadır. Sonrasında kombilerin montajlarını yapmakta ve düzenli olarak bakımları ile ilgilenerek siz istediğiniz müddetçe yanınızda olmaya devam etmektedir.

Montajların ardından kombilerin kullanımları hakkında gerekli bilgileri vermesinin ardından yıllık bakım periyodunu çıkartmaktadır. Bakım zamanları yaklaştığında servis tarafından telefon ile bilgilendirmeler yapılmakta olup, randevuların sağlanmasının ardından ekip günü geldiğinde adreslerinize gelmektedir. Kombiyi kullanılamaz hale getiren bazı sorunlar karşısında zaman kaybetmeyen kombi Demirdöküm Rasimpaşa servisi tamircisi donanımlı servis aracı ile birlikte kombilerin bulunduğu mekânlara gelmektedir. Kombileri inceleyen servis daha kombinin çıkarmakta olduğu sesten sorunların ne olduğunu anlamakta ve hemen gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Kombi Kart Tamiri

Kombi Petek Temizleme

Kombi Bakım ve Arıza

Gece Gündüz Telefon Desteği

Aynı sorunları tekrar tekrar yaşamak istemeyen kişiler tercih edecekleri servisi çok iyi düşünmektedirler. Yıllarını bu işe vermiş olan ve kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen servise kombilerini teslim edip kendileri hiçbir şekilde stres yaşamamaktadırlar. Servis bünyesinde bulunan uzman kombi Rasimpaşa Demirdöküm servisi teknisyenleri her türlü şikâyetlere özenle yaklaşmaktadır. Yaptıkları iş üzerine eğitim sahibi olan teknisyenler teknolojiye de ayak uydurarak işleri kolaylaştıran ekipmanların her birini kullanmaktadırlar.

Servis Çağır